W celu usatysfakcjonowania Państwa naszymi usługami powiększyliśmy nasz park maszynowy o kolejna wypalarkę plazmową. Teraz możemy wykonywać dla Państwa nie tylko większe detale ale także o znacznie większej grubości i precyzji cięcia.

Witamy na Naszej nowej stronie internetowej. W celu usprawnienia współpracy stworzyliśmy nową stronę internetową, która pozwoli Państwu na łatwiejsze zapoznanie się z naszą ofertą.

Nasza firma posiada mobilny serwis oferujący szybkie i sprawne naprawy w terenie. W trosce o jakość tych usług inwestujemy w bazę techniczną, rozwój i szkolenia pracowników. W ostatnim czasie nasz dzieł serwisu wzbogacił się o nowy duży samochód serwisowy.

 

Aby móc sprostać Państwa oczekiwaniom zasób naszych maszyn poszerzył się o kolejną wypalarkę plazmową. W tym wypadku wybór padł na wypalarkę plazmową marki KT-7 posiadającą stół o wymiarach 2000mm x 4000mm. Pozwala nam to na wykonywanie dla Państwa nie tylko elementów o większych gabarytach ale także o znacznie większej grubości, gdyż nasza wypalarka z dodatkowym palnikiem gazowym pozwala na cięcie blachy o grubościach do 300mm.

PREMET NAPRAWIMY TWÓJ SPRZĘT

Nasz najnowszy produkt - zabudowa z hydraulicznymi najazdami sterowanymi bezprzewodowo. Kolejna zabudowa zaprojektowana całkowicie w naszej firmie.

Zajmujemy się także wykonywaniem specjalistycznych zabudów do samochodów ciężarowych. Produkcja takiej zabudowy przechodzi wiele etapów od momentu projektowania aż do produktu finalnego. Wszystkie te etapy realizowane są w naszej firmie.

Chwytak sortujący 600 mm wykonany dla firmy MIG-BUD.

Zabudowa specjalistyczna do transportu maszyn budowlanych zaprojektowana całkowicie w naszej firmie zgodnie z wymaganiami kontrahenta.

Dwuczęściowy płaszcz okołkowany, nakładki okołkowane do walca.

Posiadamy wycinarkę serii SpeedCut 20/40 MOST przystosowaną do cięcia blach o grubości 0,5-30 mm w technologii plazmowej oraz 6-100 mm w technologii tlenowej.

Prowadzimy profesjonalny serwis i naprawy u klienta koparek, ładowarek, podnośników i wielu innych maszyn budowlanych. Naprawiamy sprawnie i terminowo, zajmując się regeneracją podzespołów, wymianą przewodów hydraulicznych, a także usuwaniem luzów.

Jesteśmy dla Was od 30 lat. Dziękujemy za zaufanie. Polecamy nasze produkty i usługi. Nieustannie się rozwijamy, poszerzamy zakres naszych usług oraz gamę produktów.